...

       Najlacnejšia podlahovka logo

Najlacnejšia podlahovka

Banská Bystrica

974 04

+ 421 915 405 881

  najlacnejsiapodlahovka@gmail.com

  Realizácia po dohode so zákaznikom

 

 

Neváhajte nás kontaktovať

  • precízna práca
  • rýchla realizácia
  • vyškolení pracovníci
  • najnižšia cena na trhu
  • slovenská firma
  • kvalitný materiál

               
   


 

- SOLÁRNE PANELY -

 

Kľúčové vlastnosti nášich slnečných kolektorov

 

Kompaktné rozmery - vysoký výkon

Naše slnečné kolektory poskytujú stabilný vysoký výkon. Oproti elektrickým fotovoltickým kolektorom je ich účinnosť výrazne vyššia, teda postačí zaplniť cca 4x menší priestor na streche.

Jednoduchý a spoľahlivý systém

Slnečné kolektory sú mimoriadne spoľahlivé zariadenie, ktoré pracuje na základe všeobecných fyzikálnych zákonitostí. Základné prvky systému sú kolektory, zásobník, čerpadlo a prepojovacie potrubie. Neobsahuje žiadne zložité súčiastky, ktoré by bol problém po napr. 20tich rokoch zohnať.

  

Stabilný výkon slnečného žiarenia

Po tisícročia predstavuje slnečné žiarenie jeden z najstabilnejších zdrojov čistej energie. Každoročne je produkcia energie slnkom veľmi stabilná a predvídateľná. Slnečná energia je optimálna obnoviteľná forma energie.

Investícia a rýchlosť jej návratnosti

Teplo sa podieľa na spotrebe až 83% na energetickej spotrebe domácnosti. Teplo z kolektorov sa veľmi jednoducho a efektívne akumuluje. V 300l zásobníku dokážete akumulovať až 30kWh vyrobenej energie vo forme tepla bez nutnosti vlastniť batérie ale platiť za prevádzku služby virtuálna batéria. 

Unikátny slnečný kolektor CPC 15

Aby ste zo slnka dostali najviac strávili sme mnoho času testovaním a výberom toho najlepšieho slnečného kolektora. S hrdosťou môžeme prehlásiť, že slnečný kolektor v špecifikácií CPC 15  predstavuje špičku toho, čo je možné u nás zakúpiť. Rovnako aj pomerom cena / výkon. Dotácia na jeden slnečný panel je až 840€, čo je viac ako jeho cena. Dotácia Vám teda pokryje viac ako cenu zariadenia. (zostane aj na inštaláciu a príslušenstvo).

 

Vysokovýkonný slnečný kolektor

Kolektory Prvá Solárna vynikajú vynikajúcimi optickými a technickými vlastnosťami oproti štandardným trubicových kolektorov. Vďaka svojej dômyselnej konštrukcii dosahuje trubicový kolektor vysoký solárny výnos, aj v extrémnych oblastiach a pri vysokých teplotách. Špeciálny reflektor CPC za trubicami s optimálne umiestneným bodom zaostrenia nasmeruje slnečné žiarenie na absorpčné trubice ideálnym spôsobom a tým zvyšuje výkon v chladnom alebo čiastočne slnečnom počasí.

Jedinečný je stabilný výkon, ktorý takmer nezávisí od vonkajšej teploty – preto sú tieto kolektory menej náchylné na prehrievanie

 

 

 

 

Program dotácií Zelená domácnostiam II pokračuje aj v roku 2022.

Kontaktujte nás čím skôr a informujte sa o možnosti dostať podporu až 1750 € na inštaláciu.

 

Fotogaléria montáži

 

 

 
 
Filter
Color:
Cena