...

       Najlacnejšia podlahovka logo

Produkty
Naposledy zobrazené

Najlacnejšia podlahovka

Banská Bystrica

974 04

+ 421 915 405 881

  najlacnejsiapodlahovka@gmail.com

  Realizácia po dohode so zákaznikom

 

 

Neváhajte nás kontaktovať

  • precízna práca
  • rýchla realizácia
  • vyškolení pracovníci
  • najnižšia cena na trhu
  • slovenská firma
  • kvalitný materiál

               
   


- TEPELNÉ ČERPADLÁ -

Tepelné čerpadlo mení vonkajšiu teplotnú energiu na teplo v interiéri. 

Pomocou jednotky Aquarea sa z okolitého vzduchu odoberie až 80 % potrebnej tepelnej energie. 

Úsporné a lacné vykurovanie teraz s dotáciou až 3400€. Panasonic AQUAREA s hodnotou SCOP až 5,33

 

Spoľahnite sa na značku Panasonic

Sme certifikovaným inštalatérom produktov PANASONIC Heating & Cooling. Do tejto kategórie spadajú tepelné čerpadláklimatizácie, komerčné riešenie chladeniakúrenia, ohrevu vody vetrania

Tepelné čerpadlo je energeticky najúspornejšou možnosťou ohrevu domácnosti, vďaka dotáciam až 3400€ je teraz dostupnejšie ako tradičné zdroje tepla.

 
 
Čo je to tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je zariadenie, ktoré dokáže odobrať energiu z jedného prostredia a odovzdávať ju do prostredia druhého. V tomto prípade hovoríme o použiteľnom teple pre vykurovanie a ohrev teplej vody.

Tieto zdroje sú nevyčerpateľné a ich pôvod je v energii slnka. Na čerpanie tejto energie sa využíva elektrická energia pre pohon ventilátora a kompresora. Pomer medzi energiou, ktorú zariadenie minie na čerpanie tepla a dodanou energiou sa nazýva COP - Coefficient Of Performance. Jednoduché porovnanie napr. s elektrickým kotlom - pri čísle COP = 5 dodá tepelné čerpadlo do kúrenia 5x toľko energie ako spáli.

Nový systém Panasonic Aquarea, založený na vysoko účinnej technológií tepelného čerpadla, zaisťuje nielen vykurovanie domácností a ohrev vody, ale taktiež mimoriadne výkonnú klimatizáciu v letných mesiacoch.

Znamená to dokonalý komfort v akomkoľvek počasí, dokonca i v mrazoch dosahujúcich -20 °C. Nové tepelná čerpadla Panasonic naviac splňujú súčasné požiadavky na nízkoenergetické domácnosti s účinnou, avšak úspornou prevádzkou.

Prispôsobí sa Vášmu domu

Rozsah vysoko výkonných jednotiek Panasonic Aquarea je mimoriadne flexibilný. Vyberáme z ponuky  od 3kW do 16kW, takže výkon zariadenia bude presne prispôsobený vaším potrebám. Ak máte dobre izolovaný dom, nemusíte inštalovať výkonnejšie a drahšie zariadenie. Rozsah sa plne prispôsobuje potrebám vášho domu, či už ide o novostavbu alebo rekonštrukcii, pretože sme schopní dosiahnuť teplotu až 60 ° C výstupnej vody.

šetrenie najlacnejšia podlahovka

Tepelné čerpadlo vyrobí 80% zdarma

Technológia tepelných čerpadiel vzduch-voda Panasonic Aquarea je vysoko efektívna a ekologická. Zachytáva tepelnú energiu z okolia vzduch a prenáša ho na ohrev vody do kúrenia a rovnako na ohrev teplej úžitkovej vody. Dokonca na želanie ochladiť dom. Priemerne celoročne dosiahnete až 80% úsporu energie.

Viac komfortu

Tepelné čerpadlo Aquarea je schopné presne regulovať teplotu vďaka spoľahlivému invertorovému kompresoru Panasonic. Aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach do -20°C a až -28°C modelová rada T-CAP, Aquarea ohreje váš dom spoľahlivo a efektívne. Aquarea dokáže tiež v lete chladiť priestor a pripravovať teplú úžitkovú vodu súčasne.

Kompaktné rozmery

Výkonné jednotky Panasonic Aquarea myslia na šetrenie miesta a ponúkajú viacero prevedení aj do miestností, kde nie je priestor navyše. Súčasne to kombinujú s elegantným dizajnom. Máte na výber vstavané zásobníky vody pri split inštaláciach, ale aj monoblok jednotky s tankom Combo, ktorý taktiež obsahuje nádrž teplej úžitkovej vody.

Cenová ponuka tepelného čerpadla na mieru 

Máte záujem o tepelné čerpadlo ? Neváhajte nás kontaktovať a my Vám spravíme cenovú ponuku na mieru presne podľa Vášho projektu. 

Cenová ponuka

 

 

 
 
Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

PANASONIC CZ-NE3P ohrievaci kábel MATERIÁL + REALIZÁCIA (POTRUBIE UPONOR) na objednávku 159.00 € PANASONIC CZ-NE3P ohrievaci kábel Ohrievací kábel Panasonic k tepelnému čerpadlu. PANASONIC CZ-NV1 (3-CESTNÝ VENTIL NA ZABUDOVANIE) na objednávku 339.00 € PANASONIC CZ-NV1 (3-CESTNÝ VENTIL NA ZABUDOVANIE) PANASONIC PAW-WTRAY (Vaňa kondenzátu) na objednávku 268.00 € PANASONIC PAW-WTRAY (Vaňa kondenzátu) Panasonic Smart Cloud WIFI modul - 20% na objednávku 199.04 € 248.80 € Panasonic Smart Cloud WIFI modul PANASONIC CZ-TAW1 - príslušenstvo k tepelným čerpadlám Panasonic. Tepelné čerpadlo Panasonic AQUAREA 5kW - generácia J - 15% Dodanie a inštalácia do 14 dní 4 885.80 € 5 748.00 € Tepelné čerpadlo Panasonic AQUAREA 5kW - generácia J Tepelné čerpadlo Panasonic AQUAREA 5kW - generácia, tepelné čerpadlo značky Panasonic vzduch voda. Tepelné čerpadlo Panasonic AQUAREA 7kW - generácia J - 15% Dodanie a inštalácia do 14 dní 5 427.42 € 6 385.20 € Tepelné čerpadlo Panasonic AQUAREA 7kW - generácia J Tepelné čerpadlo Panasonic AQUAREA 7kW s montážou na mieru pre Vašu novostavbu. Tepelné čerpadlo Panasonic AQUAREA 9kW - generácia J - 15% Dodanie a inštalácia do 14 dní 5 601.84 € 6 590.40 € Tepelné čerpadlo Panasonic AQUAREA 9kW - generácia J Tepelné čerpadlo Panasonic AQUAREA 9kW - generácia J. Najpredávanejšie tepelné čerpadlo značky Panasonic. Tepelné čerpadlo Panasonic AQUAREA generácia H - 12kW - 15% Dodanie a inštalácia do 14 dní 6 663.66 € 7 839.60 € Tepelné čerpadlo Panasonic AQUAREA generácia H - 12kW Tepelné čerpadlo Panasonic AQUAREA 12kW - generácia H. Individuálna cena pre montáž tepelného čerpadla. Zásobnik vody s tepelným čerpadlom PANASONIC DHW STAND ALONE SKVELÁ VOĽBA Dodanie a inštalácia do 14 dní 1 774.10 € Zásobnik vody s tepelným čerpadlom PANASONIC DHW STAND ALONE Zásobník vody s tepelným čerpadlom PANASONIC DHW STAND ALONE. Moderný systém na ohrev vody.